گزارش سفر به شهرستان سرپل ذهاب : انتخاب اعضای صندوق توسعه روستا و جلسه با نمایندگان ادارات

✳در تاریخ اول اسفند ماه  ۹۶ به منظور ادامه کار “طرح اشتغالزایی و درآمد زایی” به شهرستان سر پل ذهاب رفتیم .گروه ما شامل خانم دکتر مافی ، خانم مهندس نظری و خواهرشان خانم کابل نظری  به عنوان نیروهای داوطلب محلی  و اینجانب بود . دو روستا برای ایجاد صندوق توسعه روستا انتخاب شدند. روستاهای بازگیرقلعه پرور و مجید قلعه پرور .

✳ساعت ۱۰  و سی دقیقه صبح روز پنج شنبه ۳اسفند ماه ۹۶ ساکنین دو روستا در حیاط مدرسه روستا جمع شدند . هدف انتخاب اعضای صندوق توسعه روستا بود . اعضای صندوق روستا شامل  شورا، دهیار، نماینده ریش سفیدان و معتمدین روستا، نماینده جوانان ، نماینده کشاورزان ، نماینده دامداران ،نماینده دولت (خانه بهداشت و مدرسه)، تسهیلگران زن و مرد روستایی و تسهیلگران توسعه  می باشد.

✳انتخاب افراد مورد نظر با کاندید شدن افراد و سپس رای گیری و شمارش آرا صورت گرفت و اعضای صندوق توسعه روستا انتخاب شدند . در سفر بعدی برنامه اجرایی صندوق توسعه روستا طبق برنامه زمانبندی شروع می گردد که  متعاقبا در هفته های آتی ارائه خواهد شد .

✳برای اینکه بتوانیم با سازمانهای دولتی در شهرستان سرپل ذهاب تعامل سازنده داشته و همکارهای هوشمند و مدبرانه  ای بر اساس حکمرانی خوب بین ما ایجاد شود ، جلسه ای با نمایندگان سازمانهای مختلف در فرمانداری شهرستان روز پنج شنبه مورخ ۳ اسفند ماه ساعت ۱۳ و سی دقیقه برگزار شد . جناب آقای سنجابی فرماندار محترم آن زمان در جلسه حضور داشتند . بعد از گفتگو  و بیان هدف ما از حضور در منطقه قرار شد نیازها و خواسته های مردم دو روستا تهیه شده و سپس بر اساس نیازسنجی انجام شده ادارات و سازمانهای مرتبط با آن نیاز در جلسه ای درروستا حضور یابند و با گفتگو و تعامل ، آنچه در توان ادارات و سازمانهای دولتی است برای رفع و یا کاهش مشکلات هدایت و برنامه ریزی شود . در ادامه کار پس ازنیازسنجی این مهم انجام خواهد شد .

نتایح شمارش آرای روستای مجید قلعه پرور

نتایج شمارش آرای روستای بازگیر

فرمانداری شهرستان سرپل ذهاب ، پنج شنبه سوم اسفند ماه ۹۶ ، جلسه با نمایندگان ادارات و سازمانها

نوشتن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *